FAKÜLTE KURULU 
 

ÜNVANI ADI-SOYADI BAŞ.TAR. BİT. TAR. SÜRESİ SEÇİLME ŞK.
Prof. Dr. Cengiz KAYA 17.02.2020     Dekan V.
Prof. Dr. M. Ertuğrul GÜLDÜR 14.11.2019 14.11.2022 3 YIL Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Bekir Erol AK 19.02.2020 19.02.2023 3 YIL Bölüm Başkan V.
Prof. Dr. Ramazan  SAĞLAM 19.06.2020 19.06.2023 3 YIL Bölüm Başkanı
Doç. Dr. Ali Fuat TARI 21.02.2022 21.02.2025 3 YIL Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Salih AYDEMİR 17.02.2020 17.02.2023 3 YIL Bölüm Başkan
Pof. Dr. Sabri YURTSEVEN 03.07.2021 03.07.2024 3 YIL Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Turan BİNİCİ 19.03.2021 19.03.2024 3 YIL Bölüm Başkanı
Prof. Dr. Tahir POLAT 11.11.2019 11.11.2022 3 YIL Bölüm Başkanı
Prof. Dr Osman ÇOPUR 02.09.2021 02.09.2024 3 YIL Seçimle
Prof. Dr. İrfan ÖZBERK 14.11.2019 14.11.2022 3 YIL Seçimle
Prof. Dr. Abdülkadir SÜRÜCÜ 10.03.2020 10.03.2023 3 YIL Seçimle
Doç. Dr. Hasan HALİLOĞLU 09.09.2020 09.09.2023 3 YIL Seçimle
Doç. Dr. Abdulkadir Mustafa OKANT 03.03.2022 03.03.2025 3 YIL Seçimle
Dr.Öğr. Üyesi Mehmet ÇETİN 12.11.2019 12.11.2022 3 YIL Seçimle
Raportör Alaeddin ALKIŞ Fakülte Sekreteri

 
 

ÜNİVERSİTE SENATO ÜYELİĞİ
ÜNVANI ADI-SOYADI BAŞ.TAR. BİT. TAR. SÜRESİ SEÇİLME ŞK.
Prof. Dr. İrfan ÖZBERK 02.09.2021 02.09.2024 3 YIL Seçimle