Fakülte Yönetim Kurulu
 
ÜNVANI ADI-SOYADI BAŞ. TARİHİ BİT.   TARİHİ SÜRESİ
Prof. Dr. Recep GÜNDOĞAN 27.07.2016 27.01.2017 6 AY
Prof. Dr. Tahir POLAT 25.10.2017 25.10.2020 3 YIL
Prof. Dr. Salih AYDEMİR 03.10.2016 03.10.2019 3 YIL
Prof. Dr. Bekir Erol AK 15.03.2017 15.03.2020 3 YIL
Doç. Dr. Osman ÇOPUR 14.11.2017 14.11.2020 3 YIL
Doç. Dr.  Sabri YURTSEVEN 06.09.2017 06.09.2020 3 YIL
Dr.Öğr.Üyesi. Zeki DOĞAN 25.10.2017 25.10.2020 3 YIL
Raportör Servet SARI Fakülte Sekreteri