FAKÜLTE KURULU 

ÜNVANI

ADI-SOYADI

BAŞ.TAR.

BİT. TAR.

SÜRESİ

SEÇİLME ŞK.

Prof. Dr.

Cengiz KAYA

17.02.2020

17.02.2021

1 YIL

Dekan V.

Prof. Dr.

M. Ertuğrul GÜLDÜR

14.11.2019

14.11.2022

3 YIL

Bölüm Başkanı

Prof. Dr.

Bekir Erol AK

19.02.2020

19.02.2023

3 YIL

Bölüm Başkan V.

Prof. Dr.

Ramazan  SAĞLAM

19.06.2020

19.06.2023

3 YIL

Bölüm Başkanı

Doç. Dr.

Ali Fuat TARI

18.02.2019

18.02.2022

3 YIL

Bölüm Başkanı

Prof.Dr.

Salih AYDEMİR

17.02.2020

17.02.2023

3 YIL

Bölüm Başkan

Doç. Dr.

Sabri YURTSEVEN

03.07.2018

03.07.2021

3 YIL

Bölüm Başkanı

Prof. Dr.

Turan BİNİCİ

09.01.2018

09.01.2021

3 YIL

Bölüm Başkanı

Prof. Dr.

Tahir POLAT

11.11.2019

11.11.2022

3 YIL

Bölüm Başkanı

Prof. Dr

A.Yıldız PAKYÜREK

12.11.2019

12.11.2022

3 YIL

Seçimle

Prof. Dr.

İrfan ÖZBERK

14.11.2019

14.11.2022

3 YIL

Seçimle

Prof. Dr.

Abdülkadir SÜRÜCÜ

10.03.2020

10.03.2023

3 YIL

Seçimle

Doç. Dr.

Hasan HALİLOĞLU

09.09.2020

09.09.2023

3 YIL

Seçimle

Doç. Dr.

Ahmet ALMACA

12.11.2019

12.11.2022

3 YIL

Seçimle

Dr.Öğr Üyesi

Mehmet ÇETİN

12.11.2019

12.11.2022

3 YIL

Seçimle

Raportör

Alaeddin ALKIŞ

Fakülte Sekreteri

 

ÜNİVERSİTE SENATO ÜYELİĞİ

ÜNVANI

ADI-SOYADI

BAŞ.TAR.

BİT. TAR.

SÜRESİ

SEÇİLME ŞK.

Doç. Dr.

Ebru SAKAR

21.08.2019

21.08.2022

3 YIL

Seçimle