FAKÜLTE YÖNETİM KURULU
 
ÜNVANI ADI-SOYADI BAŞ. TARİHİ BİT.   TARİHİ SÜRESİ
Prof. Dr. Bekir Erol AK 21.01.2019 21.06.2019 6 AY
Prof. Dr. Tahir POLAT 25.10.2017 25.10.2020 3 YIL
Prof. Dr. Salih AYDEMİR 16.10.2019 16.10.2022 3 YIL
Prof. Dr. M. Ertuğrul GÜLDÜR 21.08.2019 21.08.2022 3 YIL
Doç. Dr. Osman ÇOPUR 14.11.2017 14.11.2020 3 YIL
Doç. Dr.  Sabri YURTSEVEN 06.09.2017 06.09.2020 3 YIL
Dr. Öğr. Üyesi Sema KARAKAŞ DİKİLİTAŞ 28.02.2019 28.02.2022 3 YIL
Raportör Alaeddin ALKIŞ Fakülte Sekreteri